Loading...

Apie įmonę

Apie įmonę

1992 m. gruodžio 23 d. buvo įregistruota A.Baravyko personalinė įmonė "Baltoji Savingė". Vėliau pakeistas įmonės statutas į UAB "Baltoji Savingė".

Įmonė užsiima paminklų, akmens blokų pjaustymu, ir kitų granito gaminių gamyba (laiptai, židinio apdaila, palangės ir kiti interjero ir eksterjero elementai ). Per dvidešimt penkis veiklos metus sukaupta patirtis ir kapitalas, modernizuotos gamybinės linijos, susikūrę partnerystės ryšiai, veiklai palanki geografinė padėtis (įmonė yra 40 km. nuo Vilniaus ir apie 100 km. nuo Kauno, Panevėžio bei Utenos) lėmė veiklos strategiją- laiku ir kokybiškai įvykdyti kiekvieną užsakymą.

Apsilankykite mūsų įmonėje, esančioje, Širvintų rajone, Puorių kaime, ir mes padėsime rasti optimalų sprendimą, atitinkantį jūsų norus ir galimybes.

Partneriai

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X